Byt 2KK – Vrchlabí Horská 423/10

Exkluzivní nabídka prodeje bytu 2+kk (osobní vlastnictví, prodejné samostatně), který se nachází v atraktivní lokalitě v Hořejším Vrchlabí při hlavním tahu do Špindlerova Mlýna. Ideální jako rekreační rodinný apartmán, nebo jako  „investice“ s využitím nemovitosti ke krátkodobým či dlouhodobým pronájmům (nabízíme zajištění pronájmů).
Byty jsou po kompletní rekonstrukci, velice vkusně a nadstandardně vybaveny,  ke každému náleží předzahrádka o velikosti 20m2.

Dispozice bytu: samostatný vchod, vstupní chodba, ze které se jde do koupelny a do obývacího pokoje s kuchyňským koutem a dále do ložnice. Koupelna má rohovou vanu a toaletu, v ložnici vestavěná skříň.
Oba byty jsou kompletně vybaveny a připraveny ihned k využití. Internet, Wi-Fi, TV rozvod samozřejmostí. Bezproblémové parkování před objektem. V blízkosti lyžařské vleky, běžecké tratě, cyklostezky, dětské hřiště. Autobusová zastávka, restaurace a obchod se smíšeným zbožím v těsné blízkosti. Prohlídky jsou možné po dohodě i o víkendech. Zajistíme pro Vás nejvýhodnější financování.
Podrobné informace: Vladimír Paulů – 603 582 661

Kupní cena za nemovitost:  1.770.000,- Kč

Virtuální prohlídka na Google Street View zde: